kõik kategooriad

+86 18731531256

[e-postiga kaitstud]

Uudised

Kodu>Uudised

Tähistame soojalt Tangshan Jinsha Groupi 2023. aasta iga-aastase kiituskonverentsi edukat kokkukutsumist

Aeg: 2024-02-04 111

30. jaanuaril 2023 avaldas Tangshan Jinsha Group Commendation Cokonverents peeti edukalt ettevõtte Xuanyi saalis.Tseremoonial osalesid kõik Tangshan Jinsha Combustion Thermal Energy Co., Ltd., Tangshan Jinsha Industry and Trade Co., Ltd. ja Qinhuangdao Beite Chemical Technology Co., Ltd. töötajad, mis on kontserni ettevõttega seotud.Ettevõtte esimees hr Ma Zongyu pidas kõne.

2023. aastale tagasi vaadates on emotsioone ja lugusid liiga palju;2024. aastat oodates on ootusi ja unistusi rohkem.Sellel imtähtpäeva puhul tunnustasime ja premeerisime silmapaistvaid töötajaid ja kollektiive.See on tunnustus nende tööle möödunud aastal ja stiimul nende tööle tuleval aastal.

Pühendumustäht

Pühendumustäht

Pühendumustäht

bitsiviliseeritud indiviid

Iga-aastane tempomõõtja

Kõige tõhusam rühm --- Tehniline osakond

Võitlevaim rühmitus - Liivatööstuse ministeerium

Sel aastal jahime oma unistusi higiga ja kasutame kvaliteeti tipptaseme loomiseks.Sellel teel oleme lähimad partnerid.Me ei unusta kunagi oma esialgseid kavatsusi ja liigume kõhklemata edasi.Käime käsikäes läbi paksu ja peenikese ning liigume julgelt edasi oma unistuste poole.Tänan teid, mina, teda ja kõiki mu kolleege koostöö eestpanus ettevõtte arengusse ja kasvu.Silmapaistev panus!

Iga ho tagaega ka meie kaastööpidev püüdlus kvaliteedi poole.Iga edu taga on kõigi vaikne pühendumine.Kahetsustundeta püsimine toob tulevikus suuremaid väljakutseid, kuid me oleme kartmatud, sest usume kindlalt, et suudame jõuda võidu teisele poole ja unistused südames.

Copalju õnne eduka koostöö puhulTangshan Sands Groupi 2023. aasta tunnustamise ja kokkuvõtte tseremoonia kaasamine!Soovin teile suuremat edu aastal 2024!